Rolety tkaninowe to zasłony okienne wykonane z tkaniny dającą niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów. Roleta wolnowisząca doskonale sprawdza się nie tylko jako osłona okienna, ale także ekran projekcyjny lub przesłona regału, wnęki. Rolety Fantazja doskonale ograniczają do minimum przenikanie światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Dodatkowo prowadnice pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie. Rolety Impresja to nowoczesna dekoracja okienna łącząca funkcję żaluzji, rolety, firany, zasłony.

Rolety wolnowiszące i wielkogabarytowe.

 • Swobodne ustawienie wysokości rolety 
 • Niezawodna ochrona przed nasłonecznieniem wnętrza
 • Dopasowywana pod indywidualne zamówienie
 • Bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin 

Rolety wolnowiszące w kasecie

 • Niezawodna ochrona przed nasłonecznieniem wnętrza  
 • Kaseta maskująca rolety nadaje estetyczny wygląd 
 • Bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin
Rolety rzymskie to modne i eleganckie dekoracje okienne, zwijane za pomocą mechanizmu łańcuszkowego. Po podciągnięciu zasłony w górę, powstają efektowne poziome zakładki tzw. fałdy. Tradycyjne zasłony rzymskie montowane są do ściany lub sufitu. Zasłony rzymskie zapewniają osłonę przeciwsłoneczną praktycznie w każdym pomieszczeniu. To  efektowna i funkcjonalna ozdoba, nie tylko okna, lecz całego wnętrza.
Rolety rzymskie RVS stanowi unikalne rozwiązanie, które daje swobodę w przesłanianiu wybranej części okna. Konstrukcja zasłony rzymskie RVS składa się z dwóch rynien (górnej i dolnej). Rynny zasłony rzymskiej RVS można dowolnie przesuwać wzdłuż listwy przyszybowej, zasłaniając od góry i od dołu jedynie wybrany fragment szyby. Największą zaletą zasłony RVS jest montaż w świetle szyby, dzięki czemu zasłona nie utrudnia otwierania skrzydeł okiennych.

Roleta dachowa

 • Idealne rozwiązanie do każdego rodzaju okien dachowych 
 • Niezawodny samohamujący mechanizm
 • Ograniczenie do minimum przenikania światła słonecznego
 • Płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie,
 • Możliwość sterowania roletą na różnych wysokościach za pomocą sztycy,

Rolety materiałowe w kasetach są najbardziej popularnym systemem osłon okiennych. Stanowią funkcjonalną i estetyczną ozdobę, dzięki czemu doskonale pasują do każdego pomieszczenia. Zastosowane w nich mechanizmy zwijające pozwalają na płynną, odbywającą się w bardzo łatwy sposób, regulację. Kasety rolet dostępne są w kolorze białym, brązowym, srebrnym oraz w najpopularniejszych drewnopodobnych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej.
oraz Rolety Dzień & Noc jedno z najnowszych rozwiązań w dziedzinie dekoracji okien. Rolety Dzień & Noc to system przesłony okiennej, który należy do funkcjonalnych rozwiązań, pozwalających samodzielnie regulować rozproszenie światła w każdym wnętrzu. Roleta Dzień & Noc jest typem rolety, w której zastosowano układ naprzemienny tkaniny transparentnej i zaciemniającej. Podwójnie prowadzony materiał w poziome pasy pozwala, dzięki różnej absorpcji światła, na dowolne sterowanie dostępem promieni słonecznych do pomieszczenia. Dzięki temu można dostosować ilość wpadającego światła do aktualnych potrzeb, jak również tworzyć klimat we wnętrzu zgodny z własnym zapotrzebowaniem.